
- В наличии
- Код: 103962
Профессиональный автоматический тонометр на запястье с памятью для измерения давления и пульса (LY-86) Белый
998,57 ₴
699 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Тонометр автоматичний на передпліччя цифровий вимірювач кров'яного тиску та пульсу, пам'ять на 2 особи по 99 вимірів, голосове озвучування+пульсоксиметр на палець.
Автоматичний тонометр - це сучасна система, що керує вимірюванням пульсу та тиску. Тепер Вам не потрібно докладати багато зусиль, використовуючи незручні та громіздкі ручні прилади!
Він забезпечить можливість вимірювати тиск у домашніх умовах у будь-який час доби. Спеціально розроблений для людей із поганим зором. Після виміру повідомить англійською результат приємним голосом. За допомогою тонометра, Ви можете стежити за здоров'ям близьких, і за здоров'ям людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи.
Дуже простий в експлуатації, точний у вимірах і дуже швидкий у роботі, середнє значення 3 останніх вимірів, пам'ять на 2 персони (по 99 вимірів), артеріальний тиск та пульс показуються одночасно, автоматичне вимкнення.
Особливості:
- Індикатор рівня артеріального тиску
- Після вимірювання індикатор висвітиться навпроти тієї зони, якій відповідає отримане значення артеріального тиску, зелена зона – оптимальний тиск, жовта – підвищена, червона – висока, ). Ця функція дозволяє самостійно орієнтуватися в отриманих результатах виміру
- Годинник з календарем
- Ще одна приємна дрібниця для користувачів. Вона відображає на дисплеї час та дату. А також записує показання тиску, наголошуючи, у скільки і коли вони були зроблені.

Характеристики тонометра:
- Тип пристрою: Автоматичний тонометр на передпліччі;
- Живлення: батареї, USB;
- Діапазон вимірювання тиску: 20 – 299 мм рт. ст.;
- Діапазон виміру пульсу: 40 - 199 уд/хв;
- Принцип виміру: осцилометричний;
- Розміри манжети 22 – 32 см;
- Похибка виміру пульсу: +/- 5% показань;
- Похибка вимірювання тиску: +/- 3 мм рт. ст.;
- Живлення: 4 батареї ААА або від Micro USB порту 5В
Комплектація:
- Тонометр
- Манжет
- Інструкція
- Заводська упаковка
- Быстро отправляем
- Доставка по всей Украине
- Без предоплаты (оплата при получении)
- Решаем все проблемы клиента)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диапазон измерения | 299 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 113 мм |
| Длина | 164 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Количество батареек | 4 шт |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 199 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип элементов питания | AA |
| Функция автоотключения | Да |
- Цена: 699 ₴




