
- В наличии
- Код: 105610
Аккумуляторная колонка портативная MS-3627BT с подсветкой и Bluetooth
Цену уточняйте
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Аккумуляторная колонка портативная MS-3627BT с подсветкой и Bluetooth
Характеристики акустичної системи:
● Тип харчування: Акумулятор
● Бездротові інтерфейси: Bluetooth
● Підтримувані картки пам'яті: microSD
● Режими роботи: Bluetooth, додатковий, FM-радіо, програвач пам'яті
● Дисплей: З підсвічуванням
● Динаміки: Подвійний динамік для сильнішого звуку
● Управління: Фізичні кнопки для режиму відтворення, гучності та еквалайзера
● Система TWS: Бездротове підключення до іншого динаміка для потужного стереозвуку
● Сумісність: Підтримує всі останні пристрої Bluetooth
● Відтворення музики: Можливість відтворення з USB-накопичувача або microSD (до 32 ГБ)
● Вхід: 6,3 мм для підключення дротового мікрофона (в комплекті)
● Акумулятор: 1500 мАг, зарядка через micro USB або 5 В постійного струму
● RGB підсвічування: Для ефектного зовнішнього вигляду
● Розміри: 16,5 х 16 х 39 см
Технічні характеристики:
● Відстань Bluetooth: від 8 до 10 метрів
● Вихідна потужність: 10 Вт x2
● Частотна характеристика: 100 Гц - 20 кГц
● FM-діапазон: 87,5-108 МГц
● Напруга: 5 В
- Быстро отправляем
- Доставка по всей Украине
- Без предоплаты (оплата при получении)
- Решаем все проблемы клиента
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, USB-порт |
| Интерфейсы | USB, AUX-вход |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Материал корпуса | Пластик, Ткань |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 165 мм |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 160 мм |
- Цена: Цену уточняйте




