Замовили у суботу прислали у четвер а в цілому хороший фен
Вита Н.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Три дня оплачено а товар не высылают. Как это называется? Деньги как вернуть?
Христина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
виктория к.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Немає фломастера під номером 3, ще один фломастер засох. Коли розпакували всі фломастери були перемішані не по порядку. Я розумію що вони були по акції, але це ж подарунок. Ніколи не замовляла у цього продавця надіюсь це випадковість.
Замовили у суботу прислали у четвер а в цілому хороший фен
Три дня оплачено а товар не высылают. Как это называется? Деньги как вернуть?
Немає фломастера під номером 3, ще один фломастер засох. Коли розпакували всі фломастери були перемішані не по порядку. Я розумію що вони були по акції, але це ж подарунок. Ніколи не замовляла у цього продавця надіюсь це випадковість.
Рекомендую продавця