
Новинка
-40%
- Готово до відправки
- Код: 101752
Дитячий самокат Smart Бірюзовий| Самокат бірюзовий| Дитячий чотириколісний самокат| Самокат Smart
3 175 ₴
1 905 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат Smart Бірюзовий
Самокат Smart - самокат для дітей від 3 років преміум якості. Передні і задні колеса світяться. Легка система складання. Володіє м'яким і точним ходом.

Опис:
Самокат Smart - це одна з найпопулярніших моделей самокатів, заслужила любов дітей і дорослих своїм стильним дизайном і якісної конструкцією.
Одне з головних нововведень моделі даного самоката – це можливість складати самокат для більш зручного зберігання.
У такому вигляді його дуже зручно перевозити.

Характеристики:
- Рекомендований вік: від 3 років
- Колеса з PU, що світяться
- Регульована висота керма 65-90 см
- Колеса: передні 130 мм, заднє 90 мм
- Система складання
- Вантажопідйомність: до 75 кг
- Нейлонова платформа підвищеної міцності — 35 см
- Алюмінієвий кермо
- Високоточний підшипник
Попереду встановлено два колеса, заднє колесо складається з двох роздільних. Під час катання кожна з них світиться різними кольорами.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Діаметр колеса | 130 мм |
| Кількість коліс | 4 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
- Ціна: 1 905 ₴






