
- Немає в наявності
- Код: 101965
Складаний тканинний шафа Storage Wardrobe 8870 | Органайзер каркасний для речей | Мобільний шафа для одягу
815 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Грамотне, ергономічне зберігання речей – проблема, з якою стикаються всі. Особливо це стосується малогабаритного житла, в тому числі і тимчасового (гуртожитків, невеликих квартир, дач).

Складной каркасный тканевый шкаф Storage Wardrobe 8870 легко и просто монтируется, не требуя особых навыков и инструментов. Складной тканевый шкаф состоит из металлических перекладин и чехла, изготовленного из прочного водо- и пыленепроницаемого материала.
Шкаф тканевый складной устойчив. Однако при необходимости его можно быстро разобрать и переставить на новое место. Мобильный шкаф для одежды из ткани имеет три полки и большое платяное отделение. В нем вы можете поместить одежду на вешалках, на верхней секции - футболки, или белье, или головные уборы, а внизу – обувь.

Комплектация:
- шафа (для складання шафи в комплект входять такі елементи: 20 великих металевих труб, 36 середніх труб, 20 маленьких, 40 пластикових з'єднувачів, 9 тканьевых полиць, 1 чохол);
- інструкція по збірці;
- коробка від виробника.
Складні шафи і стелажі – це відмінна альтернатива стаціонарної і досить громіздких меблів.
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 156 см |
| Довжина | 56 см |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Бавовна |
| Призначення | Для одягу |
| Колір | Синій |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 815 ₴





