
- Немає в наявності
- Код: 101974
Машинка для стрижки VGR V-028 | Триммер для стрижки бороди | Машинка для стрижки | Набір для стрижки волосся
748,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки волосся і бороди
Машинка VGR V-028 - підійде для використання в професійних перукарських, так і вдома.

Опис:
Дві дуже потужні литонные батареї і два способи зарядки. Червоний світловий індикатор нагадує про працю, так само є індикатор зарядки.
Має надійні, стійкі до корозії леза з нержавіючої сталі.
Корпус виглядає оригінально, стильно і зручно розташовується в руці. Якісна дорога упаковка машинки для стрижки волосся VGR V-028, виглядає краще ніж просто подарунок.

Характеристики:
- Тип: Машинка для стрижки
- Потужність: 5 Вт
- Мережа: Акумулятор + USB зарядка
- Индикотор мережі: LED
- Ємність акумулятора: 1000 mAh Li-ion
- Час роботи: 60 хвилин
- Час зарядки: до 8 год
- Ергономічний корпус
- Підходить для всіх типів волосся
Машинка VGR V-028 - відмінний спосіб швидко і зручно стригти волосся вдома, навіть крутіше ніж у перукаря, не втрачайте таку можливість!
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 748,33 ₴






