
- Немає в наявності
- Код: 101981
Підставка для ноутбука TV One P1 | Підставка для планшета | Складна підставка-тримач для книги телефону
248,33 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Якісна і стильна складна універсальна підставка-тримач для мобільного телефону, планшета, смартфона, книги.

Головна функція універсальної підставки - це зручне розташування ноутбука на рівні очей і плавна подача повітря для охолодження. Завдяки високому становищу ноутбука на підставці, вентилятор не втягує пил, збільшуючи термін експлуатації пристрою.
P1 - універсальна підставка і може використовуватися як для ноутбука, так і для планшетів, книг, підручників і т. д. складна Настільна підставка має 6 рівнів регулювання нахилу від 5 до 15 див. Підставка відмінно підійде для ноутбука до 15", планшета, підручника або улюбленої книги/журналу.

Особливості:
Підставка компактно складається і дуже зручна для використання вдома, в офісі, в школі або в подорожі.
Продумана система установки/ складання дозволяє безперешкодно миттєво отримувати доступ до роз'ємів ноутбука або планшетного ПК по всьому його периметру.
Кут положення підставки P1 регулюється в діапазоні від 0 до 40 градусів і дозволяє зафіксувати підручник планшет і ноутбук в зручному положенні.
Дуже просто встановлюється і складається в компактний розмір, що дозволяє носити з собою в офіс або на заняття.
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | TV One |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Немає |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Особливості | Регуляція кут нахилу |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 260.0 |
- Ціна: 248,33 ₴



