
- Немає в наявності
- Код: 101984
Таганок DOMOTEC MS-6604 Газова плита настільна таганок Газовий Плита 4 конфорки Портативна плита
1 767,69 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таганок портативний туристичний
Domotec MS-6604 - ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці.

Опис:
Особливо оцінять таганок любителі домашньої їжі. Призначена для приготування їжі в побутових умовах. Таганок має одну маленьку конфорку і ручку управління. Так як модель досить легка і компактна, ви без праці зможете її брати з собою в будь-яку подорож.
Настольная газовая плита предназначена для приготовления пищи в бытовых условиях от сжиженного (баллонного) газа.
Благодаря компактных размеров газовая плитка легко может быть транспортирована из постоянного жилья в места временного проживания (на дачу, в общежитие и пр).

Характеристики:
- Тепловая мощность: 0,54 кВт х 4;
- Расход газа: 0,480 кг/ч;
- Номинальное давление газа: 2800 Па;
- 4 горелки;
- Тип газа: бутан G30 (LPG);
- Вес: 3,7 кг;
- Цвет: белый;
- Эмалированное покрытие рабочей поверхности;
- Габаритные размеры: 500 х 500 х 65 мм.
Настольная плита экономична и надёжна в работе, удобна и проста в обслуживании.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плити | Настільна |
| Колір корпусу | Білий |
| Варильна поверхня | газова |
| Покриття варильної поверхні | эмаль |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Фритюрниця | False |
| Конфорка-гриль | False |
- Ціна: 1 767,69 ₴







