
- Немає в наявності
- Код: 101985
Таганок DOMOTEC MS-6602 Газова плита настільна таганок Газовий Плита на 2 конфорки Портативна плита
998,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таганок портативний туристичний
Domotec MS-6662 - ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці.

Опис:
Особливо оцінять таганок любителі домашньої їжі. Призначена для приготування їжі в побутових умовах. Таганок має одну маленьку конфорку і ручку управління. Так як модель досить легка і компактна, ви без праці зможете її брати з собою в будь-яку подорож.
Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від скрапленого (балонного) газу.
Завдяки компактних розмірів газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, в гуртожиток і пр).

Характеристики:
- Теплова потужність: 0,54 кВт х 2
- Витрата газу: 0,260 кг/год
- Номінальний тиск газу: 2800 Па
- 2 пальника
- Тип газу: бутан G30 (LPG)
- Вага: 1,5 кг
- Колір: білий
- Емальоване покриття робочої поверхні
- Габаритні розміри: 470 х 270 х 65 мм
Плита настільна економічна і надійна в роботі, зручна і проста в обслуговуванні.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Фритюрниця | Ні |
- Ціна: 998,33 ₴






