
- Немає в наявності
- Код: 101991
Електроплита спіральна Domotec MS-5801 на 1 конфорку
498,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроплита DOMOTEC
Надається електроплита від торгової марки Domotec- це відмінне поєднання форми і змісту.

Опис:
Плиту Domotec MS-5801 можна з легкістю транспортувати в будь-яке підходяще місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення. Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом.
Регулировать работоспособность плиты можно с помощью механического переключателя. Эмалевое белое покрытие плиты Domotec MS-5801 добавляет ей привлекательности в глазах тех пользователей, которые предпочитают классическое оформление бытовых приборов.

Характеристики:
- Мощность конфорки: 1000 Вт;
- Диаметр нагревательной платформы: 155 мм;
- 1 спиральный нагревательный элемент;
- Регулируемый термостат;
- Световая индикация работы;
- Прорезиненные ножки;
- Покрытие рабочей поверхности: эмаль;
- Управление: механическое;
- Надежное покрытие, удобное для чистки;
- Количество режимов: 5;
Крім естетичного зовнішнього вигляду, емальоване покриття забезпечує також захисну функцію для плити. Розмір: 215x215x60 мм.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
- Ціна: 498,33 ₴




