
- Немає в наявності
- Код: 102003
Надувний матрац пліт Ананас 154 х 88 х 21 см | Пляжний надувний матрац для дітей | Матрац для моря
909 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац пліт Ананас
Стильный надувной матрас благодаря необычному дизайну он обязательно будет выделяться среди других пляжных аксессуаров.

Описание:
Изделия выполнены из особо прочного винила, за счет чего выдерживают до 100 кг веса! Благодаря улучшенной технике печати они стойко переносят длительное воздействие ультрафиолета, не теряя яркость цветов.
При производстве уделяется пристальное внимание качеству и безопасности плавательных аксессуаров, поэтому каждый продукт проходит тщательные проверки и испытания на прочность.

Характеристики:
- Упаковка: Пакет
- Цвет: Разноцветный
- Вес в упаковке: 520 г
- Габарити в упаковці: 32 x 24.5 x 2 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Надувний матрац
Надувний матрац для плавання стане чудовим способом провести час весело і захоплююче на воді або розслабитися під час спекотного літнього дня в басейні.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 880 мм |
- Ціна: 909 ₴




