
- Немає в наявності
- Код: 102006
М'ясорубка Super Mincer Multi Functional Food | Ручна м'ясорубка | Пластикова м'ясорубка | Кухонний комбайн
565 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Ця м'ясорубка є ручним багатофункціональним кухонним комбайном, що відрізняється простотою експлуатації і легко миється після використання.

Апарат має в наборі два змінних диска з діаметрами отворів 4,9 мм і 7,7 мм для різного ступеня обробки продуктів, насадку для виробництва ковбасок.
Завдяки вакуумному механізму зі знімною поворотною ручкою і гумової присоску в нижній частині корпусу, м'ясорубка моментально прикріплюється до поверхні столу і також швидко знімається.
Для полегшення роботи виробник зробив подовжену ручку, яка легко знімається завдяки поворотній гайці. Тому, встановлюйте м'ясорубку ближче до краю столу, щоб ручка не впиралася в стільницю.

В комплекті:
- Корпус зі знімною прозорою робочою частиною і знімною накидною гайкою
- Шнек (гвинт)
- Ніж
- Диски для фаршу: 2 шт. (діаметр отворів 4,9 мм і 7,7 мм)
- Насадка для ковбасок
- Знімна рукоятка для обертання шнека
- Знімна рукоятка для повороту вакуумної присоски
- Вакуумна присоска на підставі
Наша м'ясорубка допоможе вам прискорити і полегшити приготування улюблених страв та розширити меню на радість вашим близьким.
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.665 кг |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 103 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантажень | Да |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь|Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 565 ₴








