
- Немає в наявності
- Код: 102033
Зонт з механізмом зворотного складання | Парасольку навпаки | Антизонт | Розумний парасольку | Вітрозахисний парасолька перевертиш
565 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Хто не мріяв про парасолі, який не ламається і не деформується від пориву вітру?

Представляємо вам розумний парасолька Up – brella, який може складатися намоченої дощем стороною всередину. Зверху залишається сухим і, як результат – одяг, документи, салон, сусіди по автобусу залишаться сухими. Оригінальна ручка "Hands Free", при необхідності, звільнить ваші руки. Він може скластися від сильного вітру, але зламатися – ніколи.
Такий оригінальний парасолька може стояти вертикально без підтримки. Не знадобляться підставки або вішалка. Ви помітите, коли він виявиться потрібним.

Основні переваги:
- Виконаний з матеріалу епонж, що має шорстку структуру. Рідина у вигляді крапель скочується вниз. Парасолька залишається сухою.
- Подвійний купол - зберігає форму і під сильним вітром не ламається.
- Спиці підвищеної міцності з скловолокна не прогнутися.
З парасолькою Up - brella завжди зручно заскакувати в машину або автобус, не побоюючись заподіяти незручності сусідам і самому собі.

Оформлення замовлення
по телефону і залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення


Отримання товару
- Накладений платіж
- Пром-Оплата
- Готівка
- На картку Приват Банку
- На карту Моно Банку
- Нова Пошта
- Укр Пошта
- Доставка Justin
- Доставка "Meest Express"
- Самовивіз Одеса
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 120 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65.5 см |
| Довжина спиці | 30 см |
- Ціна: 565 ₴






