Новинка
- Немає в наявності
- Код: 102296
Кулер для води на три крани Lexical 6002-2
6 998,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіКулер для води на три крани Lexical 6002-2
6 998,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як працює магазин Zapravka

Оформлення замовлення
по телефону і залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення

Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку будь-яким зручним для вас поштовим перевізником.
Отримання товару
УМОВА ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ zapravkafull.com.ua
Варіанти оплати:
- Накладений платіж
- Готівка
- На картку Приват Банку
- На карту Моно Банку
Варіанти доставки:
- Нова Пошта
- Укр Пошта
- Доставка Justin
- Доставка "Meest Express"
- Самовивіз Одеса
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexical |
| Варіант установки | Настільний |
| Завантаження бутлів | верхнє завантаження |
| Особливості | Захист від дітей, Терморегулятор |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Стан | Новий |
| Тип | Кулер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 386 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна температура охолодження води | 10 град. |
| Об'єм бака для гарячої води | 0.6 л |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 6 998,33 ₴


