Новинка
- Немає в наявності
- Код: 102300
Відеореєстратор Anytek A100 Plus (Бронзовий)
1 000 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіВідеореєстратор Anytek A100 Plus (Бронзовий)
1 000 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як працює магазин Zapravka

Оформлення замовлення
по телефону і залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення

Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку будь-яким зручним для вас поштовим перевізником.
Отримання товару
УМОВА ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ zapravkafull.com.ua
Варіанти оплати:
- Накладений платіж
- Готівка
- На картку Приват Банку
- На карту Моно Банку
Варіанти доставки:
- Нова Пошта
- Укр Пошта
- Доставка Justin
- Доставка "Meest Express"
- Самовивіз Одеса
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anytek |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Загальні | |
| Вага | 0.128 кг |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 83 мм |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткові | |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим записування за рухом | Да |
| Режим ручного запису | Да |
- Ціна: 1 000 ₴


