
- Немає в наявності
- Код: 103034
Трюковий самокат Scale Sports Turbo Бірюзовий Дитячий трюковий самокат
2 498,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Scale Sports Turbo– скутер в лінійки трюкових самокатів відомого американського бренду Scale Sports. Цей самокат збалансований, має строгий дизайн, а також має легкий вага, і витримує навантаження до 80 кг
Особливості :
- -Дека, гарнітура, кермо , все відмінно підготовлено для найскладніших фрістайл трюків в скейт-парку або на вулицях;
- -Кермо: матеріал - алюмінієвий сплав, 4х болтовий затискач; висота керма - 74 см;
- -Дека: матеріал - алюмінієвий сплав; довжина деки - 48.5 см;
- -Колеса 100 мм ,Hi-rebound 82A;
- -Подшипники - АВЕС 7;
Характеристики:
- -Тип товара: самокат трюковый
- -Уровень мастерства: средний.
- -Возраст: 7+
- -Материал деки: алюминий 6061 T6.
- -Максимальная нагрузка: 80 кг
- -Жесткость колес: 82А
- -Диаметр колес: 100 мм
- -Подшипник: ABEC-7
- -Рулевой хомут: четырехболтовый
- -Габариты деки: 48.5х10 см
- -Материал руля: алюминий 6061 Т6
- -Тормоз: ножной задний Flex Fender
- -Сердечник колес: прочный спец.пластик
- -Общая высота: до 74 см
- -Ширина руля: 39 см
- -Вес: 2.8 кг
Комплект поставки:
- -Самокат в розібраному вигляді,
- -ключ для складання
- -фирменая заводська коробка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Країна виробник | США |
| Вага | 2.8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 74 см |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Малюнки і написи | З написами |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Бірюзовий |
- Ціна: 2 498,33 ₴






