
- Немає в наявності
- Код: 103262
Інвертор перетворювач з LCD екраном автомобільний Power Inverter 12v-220v (2000W)
8 427,14 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор перетворювач з екраном LCD.
Інвертор перетворювач з LCD екраном автомобільний Power Inverter
Опис:
Перетворювач напруги інвертор 12v-220v 2000W - це прилад призначений для перетворення електрики з 12V на 220V.
Дозволяє підключати навантаження у вашому автомобілі до 2000W.
Підходить для підключення:
- відеокамера,
- відеореєстратор,
- навігатор,
- телефон,
- ноутбук,
- нетбук,
- активна акустика,
- різна аудіо- та відеотехніка,
- електробритва,
- зарядні пристрої для планшетів та телефонів,
- освітлення,
- вентилятори,
- телевізори та інші електроприлади потужністю до 2000W
Перетворювач оснащений автоматичною системою охолодження та захистом від перевантажень, має захист від низької вхідної напруги, температурний захист.
Ця модель оснащена виходом USB для заряджання різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори тощо).
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12 В
- USB вихід: Є
- Напруга на виході: 220В
- Пікова потужність: 2000 Вт
- Частота на виході: 50±2%
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10..+50С
- Кордон низької напруги 9,7-10,3В
- Кордон високої напруги 14,5-15,5В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
- Вбудований вентилятор охолодження
- Кнопка увімкнення/вимкнення на корпусі
- Розміри: довжина 20 см, ширина 10 см, висота 5.5 см
- Вага 650 г.
Комплектація:
-
Перетворювач напруги 12v-220v 2000W,
-
Провід для підключення від прикурювача (крокодили) 2 шт,
-
Інструкція;
-
Фірмова коробка.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 8 427,14 ₴









