
- Немає в наявності
- Код: 103555
Інвертор перетворювач автомобільний Power Inverter 12v/24v (3000W)
2 053,42 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор перетворювач з екраном LCD
Інвертор перетворювач з LCD екраном автомобільний Power Inverter

Опис:
Перетворювач автомобільний інвертор Power Inverter 12v/24v (3000W) - це прилад призначений для перетворення електрики з 12V/24v на 220V.
Дозволяє підключати навантаження у вашому автомобілі до 3000W.
Підходить для підключення:
- відеокамера,
- відеореєстратор,
- навігатор,
- телефон,
- ноутбук,
- нетбук,
- активна акустика,
- різна аудіо- та відеотехніка,
- електробритва,
- зарядні пристрої для планшетів та телефонів,
- освітлення,
- вентилятори,
- телевізори та інші електроприлади потужністю до 3000W
Перетворювач оснащений автоматичною системою охолодження та захистом від перевантажень, має захист від низької вхідної напруги, температурний захист.
Ця модель оснащена виходом USB для заряджання різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори тощо).

Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12v/24v
- USB вихід: Є
- Напруга на виході: 220В
- Пікова потужність: 3000 Вт
- Частота на виході: 50±2%
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10..+50С
- Кордон низької напруги - 9,7-10,3В
- Кордон високої напруги - 28-28.5 В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
- Вбудований вентилятор охолодження
- Кнопка увімкнення/вимкнення на корпусі
- Розміри: довжина 22 см, ширина 10 см, висота 5.5 см
- Вага 650 г.
Комплектація:
- Перетворювач напруги 12v/24v 3000W,
- Провід для підключення від прикурювача (крокодили) 2 шт,
- Інструкція,
- Фірмова коробка.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 053,42 ₴






