
- Немає в наявності
- Код: 103264
Інвертор перетворювач Tommatech 12v-220v 600W (підходить для котла)
4 284,29 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор перетворювач Tommatech 12v-220v 600W < /div>
Інвертор перетворювач автомобільний Tommatech 12v-220v 600W
Опис:
Перетворювач напруги інвертор 12v-220v 600W - це прилад призначений для перетворення електрики з 12V на 220V.
Дозволяє підключати навантаження у вашому автомобілі до 600W.
Підходить для підключення:
- відеокамера,
- відеореєстратор,
- навігатор,
- телефон,
- ноутбук,
- нетбук,
- активна акустика,
- різна аудіо- та відеотехніка,
- електробритва,
- зарядні пристрої для планшетів та телефонів,
- освітлення,
- вентилятори,
- телевізори та інші електроприлади потужністю до 600W
Перетворювач оснащений автоматичною системою охолодження та захистом від перевантажень, має захист від низької вхідної напруги, температурний захист.
Ця модель оснащена виходом USB для заряджання різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори тощо).
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12 В
- USB вихід: Є
- Напруга на виході: 220В
- Пікова потужність: 600 Вт
- Частота на виході: 50±2%
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10..+50С
- Кордон низької напруги 9,7-10,3В
- Кордон високої напруги 14,5-15,5В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
- Вбудований вентилятор охолодження
- Кнопка увімкнення/вимкнення на корпусі
- Розміри: довжина 18, ширина 14, висота 6 див.
- Вага 950 р.
Комплектація:
-
Перетворювач напруги 12v-220v 600W,
-
Провід для підключення від прикурювача (крокодили) 2 шт,
-
Інструкція;
-
Фірмова коробка.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 14 Вт |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 4 284,29 ₴







