
- Немає в наявності
- Код: 103265
Інвертор перетворювач автомобільний Power Inverter 12v-220v 1000W
1 341,43 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор перетворювач 12v-220v 1000W
Инвертор преоброзвід автомобільний Power Inverter 12v-220v 1000W

Опис:
Перетворювач напруги інвертор 12v-220v 1000W — це прилад призначений для перетворення електрики з 12V на 220V.
Дає змогу під'єднувати навантаження у вашому автомобілі до 1000W.
Підходить для під'єднання:
- відеокамера,
- відеореєстратор,
- навігатор,
- телефон,
- ноутбук,
- нетбук
- активна акустика,
- різна аудіо- та відеотехніка,
- електробритва,
- зарядні пристрої для планшетів і телефонів,
- освітлення,
- вентилятори,
- телевізори та інші електроприлади потужністю до 1000W
Перетворювач обладнаний автоматичною системою охолодження й захистом від перевантажень, має захист від низької вхідної напруги, температурний захист.
Ця модель обладнана виходом USB для заряджання різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори тощо).

Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12 В
- USB-вихід: Є
- Напруга на виході: 220 В
- Пікова потужність: 1000 Вт
- Частота на виході: 50±2%
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10..+50С
- Межа низької напруги 9,7-10,3 В
- Межа високої напруги 14,5-15,5 В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання
- Вбудований вентилятор охолодження
- Кнопка увімкнення/вимкнення на корпусі
- Розміри: довжина 20 см, ширина 10 см, висота 5.5 см
- Вага 850 грамів.
Комплектація:
-
Перетворювач напруги 12v-220v 1000W,
-
Дроти для під'єднання від прикурювача (крокодили) 2 шт.,
-
Інструкція;
-
Фірмова коробка.
Внимание! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без передоплату (оплата під час отримання)
- Розв'язуємо всі проблеми клієнта)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Допустима пікова потужність | 900 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 14 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 341,43 ₴







