
- Немає в наявності
- Код: 103270
Акумуляторна лампочка Almina DL-2025 15 Вт із цоколем E27
581,67 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна лампочка Almina DL-015 — енергоощадна світлодіодна лампа нового покоління з вбудованим акумулятором, яка стане незамінним резервним джерелом світла в побутових умовах. Уластивість може похвалитися неабияк покращеними показниками яскравості та високою енергоефективністю.Благодаря стандартному цоколю E27 лампа ідеально підходить для заміни класичних ламп розжарювання.
Якщо немає напруги в мережі лампа, автоматично перемикається з режиму роботи від мережі на акумуляторне живлення. Повного заряду вбудованого акумулятора вистачить на 2-3 години автономної роботи. Потужність моделі становить 15 Вт, пристрій гарантує плавний розподіл світла та високий показник світлового потоку.
Переваги
- Низький рівень енерговитрат
- Довгий термін експлуатації лампи
- Не випромінює ультрафіолетове й інфрачервоне випромінювання
- Вбудований акумулятор
Характеристики
- Потужність лампочки: 15Вт
- Тип цоколя: E27
- Час роботи на вбудованому акумуляторі: 2-3 години
- Матеріал корпусу лампочки: Пластик
- Колір світлодіодів: Білий
- Розміри: 14,5x9 см
- Вага: 90г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 |
- Ціна: 581,67 ₴





