
- Немає в наявності
- Код: 103273
Універсальна сітка для сушіння риби, грибів, овочів і фруктів 50*50*98 см
798,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Сітка для сушіння риби 50х50х98 см 5 полиць
Сітка для сушіння риби має дуже просту конструкцію, зручна у використанні, легко складається і розкладається. Надійний каркас із металевого дроту покритий пластиком, що запобігає появі іржі. Дрібні осередки поліетиленової сітки не дають проникнути москітам та іншим комахам. Завдяки подвійному дну конструкції можна встановити піддон.
Це місткий пристрій виконано з високоякісних матеріалів і не має стороннього запаху, а в складеному вигляді займає мінімум місця.
Сітка для сушіння риби комплектується мотузкою з кріпленням, завдяки якій пристрій можна підвісити до дерева, стелі або будь-якої іншої опори.
Комплектація:
- Сітка для сушіння;
- Мотузка з кріпленням;
- Упаковка: Пакет.

Характеристики:
- Можна сушити м'ясо, ягоди, фрукти, гриби;
- Закривається на блискавку, що розстібається з двох сторін;
- Надійний каркас із металевого дроту покритий пластиком;
- Легко складається та розкладається;
- Комірки поліетиленової сітки: 3 мм;
- Категорія: Рибальське спорядження;
- Подвійне дно конструкції передбачає можливість встановлення піддону;
- Кількість секцій: 5;
- Матеріал: Поліестер;
- Легко мити та прати після використання;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 |
| Основні | |
| Висота секцій | 200 мм |
| Тип секцій | сетка |
- Ціна: 798,33 ₴






