
- Немає в наявності
- Код: 103341
Електрошашличниця Crownberg CB 7416 на 6 шампурів, Вертикальна домашня шашличниця 1000Вт
1 921,54 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Електрична шашличниця Crownberg CB 7416 на 6 шампурів на 1000 Вт стане незамінним кухонним приладом для втілення кулінарних бажань – свинячий, курячий, овочевий шашлик, люля-кебаб та шашлик з морепродуктів – широкі змогу прикраси будь-якого свята. Електрична шашличниця має циліндричну форму: у верхній частині розташована жарова камера, в нижній – привід шампурів. Шість шампурів, що обертаються, з чашами для стікання жиру і захисний кожух забезпечують рівномірне обсмажування шашлику з усіх боків.
Тепер шашлик можна приготувати, не виходячи з дому, використовуючи електрошашличницю. В принципі, на шампури можна нанизати все, що завгодно, включаючи овочевий мікс і шматочки сала. І взагалі, Ви можете приготувати все, що завгодно, все залежить від Вашої фантазії. Більше не потрібно возитися з дровами, вугіллям, рідиною для розпалювання. на те вона і електрошашличниця! Вас порадує можливість використовувати електрошашличницю ще й тому, що цей прилад дуже простий не тільки в експлуатації, а й у догляді. Весь зайвий жир та волога стікає у чаші, які легко миються. А зайві бризки залишаються на захисному кожусі виконане з нержавіючої сталі, який достатньо протерти вологою серветкою. Шампура обертаються за рахунок термостійкого двигуна практично беззвучно. У приладі використовується звичайний трубчастий кварцовий нагрівальний елемент, який не вимагає такого дбайливого поводження як з керамічним.

Характеристики:
- Час розігріву до робочої температури: не більше 5 хв
- Час приготування шашлику: 10-30 хв.
- Потужність 1000W
- Частота обертання шампурів: 2 об/хв
- Маса одночасного завантаження: не більше 1,4 кг
- Кількість шампурів і чашок до них: 6
- Харчування: 220-240V 50Hz
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Довжина шампурів: 31,5 см.
- Вага: 2,3 кг
- Розмір: 40 x 21 x 21 см
Комплектація:
- 1 x Електрошашличниця
- 1 x Захисний кожух
- 6 x Чаші для жиру
- 6 x Шампура
- 1 x Інструкція
- 1 x Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматичне обертання шампурів | Так |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Максимальна маса одночасного завантаження | 1.5 кг |
| Максимальний час приготування при повному завантаженні | 30 хв |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 5 хв |
| Матеріал корпусу шашличниці | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Комплектація чашами для збору жиру, Шампура з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Розташування шампурів | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food |
| Тип шашличниці | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Частота обертання шампурів | 2 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Комплектація | |
| Шампури | 6 шт. |
- Ціна: 1 921,54 ₴





