
- Немає в наявності
- Код: 103346
Стіл для пікніка Easy Camping посилений розкладний/4 металеві стільці Білий
2 831,67 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Складаний стіл — це одна з тих речей, яка потрібна для поїздок на пікнік. Біля столу — потовщений алюмінієвий каркас, стільниця МДФ. Чотири стільчики з подвійними тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається й миється.
Складаний стіл для пікніка + 4 стільці стане незамінним помічником у походах і на відпочинку — легкий, компактний і практичний, він не стане обтяжливим вантажем і неабияк змінить Ваш відпочинок.
Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих застілля і стане просто незамінним під час виїзду на природу.
Це дуже зручний столик, що швидко збирається й розбирається, кришка якого згортається вдвічі, який у зібраному вигляді має форму валізи. У складеному вигляді не займає багато місця в багажнику.

Характеристики:
- Довжина стола — 120 см;
- Ширина стола — 60 см;
- Висота регулюється в 3 положеннях: 55 см, 60 см, 70 см.
- Розмір столу в складеному стані — 60х60х10 см;
- Розмір стільця — 41х29х34 см;
- Максимальне допустиме навантаження столу — 60 кг;
- Максимальне допустиме навантаження стільчика — 120 кг;
- Вага — 10 кг.
- Кольори — зелений, синій, коричневий, жовтогарячий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 90 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 2 831,67 ₴






