
- Немає в наявності
- Код: 103358
Силіконовий йоржик для унітазу складний на кріпленні Чорний
212 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Йоршик для унітазу силіконовий
Силіконова щітка за рахунок гнучкої робочої поверхні з якісного силікону, дозволяє прибрати в важкодоступних місцях, приносить естетичне задоволення і максимальний комфорт у використанні. М'яка силіконова щетина йоржика щільно прилягає до поверхні з максимальною площею контакту та начисто видаляє забруднення, легко миється та не притягує бруд.
Інноваційний аксесуар, який вирішує проблеми підтримання чистоти та порядку санвузла! Гнучка щітка ефективно очищає всі важкодоступні місця та НЕ вбирає воду, не дряпає поверхню.
Йоршик складаний, складається з 3 частин. Збирається шляхом вкручування в різьблення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Довжина підставки | 110 мм |
| Довжина ручки | 250 мм |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Загальна висота | 367 мм |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Хром матовий |
| Ширина підставки | 87 мм |
- Ціна: 212 ₴





