
- Немає в наявності
- Код: 103378
Електросковорода багатофункціональна DSP KC3030 1500Вт 40см 7.5л
2 372 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Електрична сковорода (електросковорода) багатофункціональна 7.5л 40см DSP 1500W (KC3030) - На відміну від стандартної сковороди, портативна електрична сковорода DSP оснащена обсмажування!
Вона має потужність 1500 Вт і корпус з високоякісного алюмінію, який добре проводить тепло для більш ефективного, швидкого та якісного приготування їжі. Також сковорода включає міцну кришку із загартованого скла, яка витримує високі температури і пар, не ламаючись.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Об'єм: 7.5 л
- Термостат: 240 ℃
- Антипригарне покриття робочої поверхні
- Діаметр робочої поверхні: 40 см
- Діаметр скляної кришки: 39.5 см
- Глибина: 7 см
- Довжина кабелю електроживлення: 1 м
- Живлення: Мережа 220-240 В, 50-60 Гц
Комплектація:
- Електросковорода DSP KC3030 1500W
- Знімний термостат
- Знімна скляна кришка
- Посібник користувача
- Заводська подарункова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Да |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Від'єднуваний шнур живлення | Да |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режим розморожування | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функція підігріву | Так |
| Ширина | 400 |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: 2 372 ₴




