
- Немає в наявності
- Код: 103390
Ручний відпарювач для одягу вертикальний RAF R.1282G 1400 Вт 280 мл Зелений
1 165 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Ручний відпарювач RAF R.1282G- це простий і зручний в експлуатації прилад, який легко впорається з прасуванням одягу з будь-яких різновидів тканини, зменшенням штор і постільної білизни, допоможе видалити неприємний запах з речей, зробити чистку м'яких меблів та килимів. Особливо корисний відпарювач для сімей, де є діти, адже за його допомогою можна легко продезінфікувати іграшок.
Особливості:
- Зручний, компактний, мобільний, економічний ручний пароочисник, можна взяти з собою в будь-яку поїздку, відрядження, подорож або на дачу.
- Вплив пари на тканину більш помірний, порівнюючи з традиційним прасуванням, адже тут немає тиску на тканину розпеченою поверхнею, і речі будуть служити вам довше;
- Можна приводити в дію одяг, не знімаючи його з вішалки, немає необхідності діставати і розкладати прасувальну дошку;
- Це недорогий багатофункціональний пристрій повністю змінить ваше уявлення про догляд за речами та будинком і зробить цей процес максимально легким і комфортним.
- На відміну від праски, відпарювач не можна зіпсувати річ, залишити пляму, що припікає, зробити непотрібний залом або деформувати структуру тканини;

Характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Довжина шнура: 2 метри;
- Подача пари - 20 г/хв
- Максимальний тиск пари, бари: 1
- Регулятор витрати пари: на корпусі;
- Захист від перегріву: Так
- Тип управління: Механічне
- Об'єм резервуара для води: 0.28 л.
- Час нагріву: 45 сек
- Габарити: 28 х 11 х 9 см.
- Вага, кг: 1,1.
Комплектація:
- Ручний відпарювач RAF R.1282G
- Інструкція
- Заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Час нагріву до утворення пари | 0.75 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 14 хв |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Максимальний тиск пари | 1 бар |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.28 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Мірна чаша | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Температура пара | 98 град. |
| Колір корпусу | Зелений |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
- Ціна: 1 165 ₴




