
- Немає в наявності
- Код: 103396
Прилад для виготовлення попкорну RAF R.9012 1200Вт Червоний
1 185,33 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Апарат для приготування попкорну
Сам процес приготування попкорну в попкорниці дуже простий, з ним впорається навіть непідготовлена людина. Просто засипте зерна кукурудзи через отвір угорі пристрою та увімкніть його.Через недовго готовий продукт почне сипатися з вихідного лотка, Вам достатньо підставити тарілку і збирати його.
Особливості:
- Насолоджуйтесь попкорном, не використовуючи масла. Без масел і солі попкорн стає дуже низькокалорійною та знежиреною закускою;
- Можна додавати будь-які приправи та створювати власний смак.
Переваги:
- Зовнішня стінка не нагрівається;
- Кришка служить зручною тарою для попкорну;
- Простота у використанні;
- Готує попкорн за допомогою гарячого повітря протягом декількох хвилин;
- Швидка і здорова закуска підходить для вечірок або випадкових перекусів.

Характеристики:
- Матеріал корпусу: ABS-Пластик
- Потужність: 1200 Вт
- Тип живлення: від мережі 110-220 V
- Ємність: 2,5 л
- Вага: 950 г
- Розміри: 18*18*32 см
- Колір: червоний
Комплектація:
- Апарат для приготування попкорну
- Інструкція
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Продуктивність | 1.5 кг/год |
| Стан | Нове |
| Сфера использования | Fast-food, Для бару, Для дому |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Ширина | 180 |
- Ціна: 1 185,33 ₴






