
- Немає в наявності
- Код: 103398
Кавомолка електрична для кави та спецій RAF R-7113 300 Вт (4 леза)
372 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Кавомолка RAF R-7113
Кавомолка жорна RAF R-7113 стане справжньою знахідкою для любителів кави, які не хочуть задовольнятися розчинною кавою. Завдяки кавомолці електричній, Ви зможете за лічені хвилини перемолоти кавові зерна для подальшого приготування ароматної кави. Кавомолка за лічені секунди подрібнить кавові зерна і дасть можливість насолодитися ароматною ранковою кавою.
За один раз Ви зможете змолоти 85 гр. зерен, чого вистачить для заварювання кількох порцій улюбленого напою. Крім кавових зерен, прилад можна використовувати для подрібнення рису, шоколаду, бобів, горіхів, спецій та іншого насіння. Ніж кавомолки виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що значно збільшує термін служби приладу. Прозора кришка дозволить побачити весь процес перемелювання.

Характеристики:
- Система помелу: Жорнова (млинового типу)
- Матеріал корпусу: Метал, Пластик
- Тип: Жорнова
- Тип управління: Механічний
- Жорна: Металеві
- Потужність: 300 Вт
- Швидкість двигуна: 20000 об/хв
- Максимальна доза для помелу: 85г
- Мінімальна доза для помелу: 30
- Об'єм ємності для меленої кави: 50
- Кількість ступенів помелу: 1
- Джерело живлення: змінний струм, подвійна напруга змінного струму 220 В, 50-60 Гц
- Перемикач керування: кнопка Puch
- Вага: 300 г
- Обладнання: Захист від перегріву, імпульсний режим
- Розмір: 170х80х80 мм
- Сфера використання: Для дому
- Базовий колір: Сірий
Комплектація:
- Кавомолка
- Інструкція
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 85 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 85 г |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 372 ₴





