
- Немає в наявності
- Код: 103402
Кухонний комбайн RAF R.305 7 у 1 Блендер М'ясорубка Соковижималка Кавомолка
3 332 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Кухонний комбайн багатофункціональний електричний 7в1 600Вт RAF R.305 - за допомогою цього кухонного комбайна ви можете змішувати, подрібнювати, нарізати, збивати яйця, молоко і багато іншого.Має чашу подрібнювача об'ємом 1.5 літра, що дозволяє обробляти велику кількість інгредієнтів, що спрощує приготування корисних смузі, смачних супів та ідеальних сумішей для тістечок.
Основні насадки:
- Блендер
- Кавомолка
- Подрібнювач
- Насадка для збивання молока
- Насадка для тонкого нарізування, шаткування
- Інструмент для тестування
- Насадка соковитискача
Характеристики:
- Потужність, Вт: 600
- Кількість швидкостей: 3
- Об'єм, л: 1.5
- Керування: Механічне
- Матеріал корпусу: Пластик
- Джерело живлення: Мережа 220 В
- Габарити (ВхШхГ): 42*36*28 см
- Вага: 3.9 кг
-
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 1.5 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Диск для нарізки скибочками | Так |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Універсальний ніж | Так |
| Відцентрова соковижималка | Так |
| Емульсійна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 3 332 ₴







