
- Немає в наявності
- Код: 103487
Гамак туристичний похідний Гамак з москітною сіткою Гамак спальний мішок
915 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак підвісний із москітною сіткою Гамак туристичний похідний
Цей туристичний гамак — ідеальний супутник для відпочинку на природі. Він простий у використанні та забезпечує комфортний простір для розслаблення. Гамак підвісний допоможе вам створити бажану атмосферу, даючи змогу забути про повсякденні турботи та насолодитися моментом. Ви можете в ньому насолоджуватися читанням книги, відпочивати та приймати сонячні ванни. Мішечок, вбудований у гамак, пропонує зручне місце для зберігання ваших ключів, окулярів, пляшок та інших дрібниць. Конструкція гамака забезпечує природне положення вашого тіла, даючи змогу максимально розслабитися й зняти напруження з м'язів. Крім того, гамак має привабливий зовнішній вигляд, який додасть краси вашій ділянці, створюючи відчуття затишку та комфорту.
Характеристики:
- Тип: гамак із москітною сіткою/гамак похідний
- Колір: піксель
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: парашутна тканина (нейлон)
- Особливості: водонепроникність
- Довжина: 260 см
- Ширина: 140 см
- Розмір у складеному вигляді: 23х17х13 см
- Вага: 0,75 кг
Комплектація:
- Гамак туристичний
- Антимоскітна сітка
- Мотузки, 4 шт.
- Карабіни, 2 шт.
- Кілочки, 2 шт.
- Стропи для кріплення, 2 шт.
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2600 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Навіс | Є |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 915 ₴




