
- Немає в наявності
- Код: 103687
Сушарка багатоярусна Garment rack with wheels для білизни складана Чорна
1 473,77 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Тепер більше не треба розвішувати випраний одяг на батареї або на балконі. Сушарка для білизни дуже зручна у використанні, компактна, багато місця не займає. Ви можете поставити її скрізь, трохи вільного простору практично в будь-якій кімнаті. Вона має вертикальну конструкцію та розміщення підлоги, тому проблем з установкою не виникне.
Складна сушарка для одягу - ідеальний вибір для сушіння одягу. Можливість мати розділи з різними типами одягу робить його ідеальним рішенням. Завдяки великій кількості положень для підвішування вона забезпечує більшу гнучкість та ідеально підходить для використання у приміщенні або навіть на балконі з обмеженим простором. Виготовлена з високоякісних нержавіючих труб та високоякісних нижніх опор, що забезпечують довговічність.
Вона проста в складанні і може складатися, коли вона не використовується, а завдяки гладкій поверхні її легко утримувати в чистоті та порядку.
- Ідеально підходить для використання в приміщенні для демонстрації одягу, шкарпеток, сушіння та провітрювання рушників, зберігання одягу в коморах;
- Стійка з регульованою висотою і може складатися;
- Легка, зручна для перенесення та транспортування;
- Бічна планка з регульованою висотою, на неї можна повісити сорочки
Характеристики:
- Розміри: 162 х 78 х 62 см
- Навантаження: 35 кг
- Діаметр трубки: 19 мм
- Чорний колір
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Чорний |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1720 мм |
- Ціна: 1 473,77 ₴





