
- В наявності
- Код: 103693
Ліхтар налобний Police BL G28 XPE+COB
Ціну уточнюйте
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Налобний ліхтар BL G28 XPE+COB з сенсором - ліхтар акумуляторний на голову з датчиком руху та двома окремими світлодіодами. Обидва регулюються та мають два режими роботи - максимальний, економний.
Корпус ліхтарика - гумовий. Спереду розташований ліхтарик СОВ з 40 діодами, він має яскраве розсіяне світло і використовується при ближньому світлі, ним можна висвітлити приміщення 20-30 м. У правій частині BL G28 розташований ліхтарик зі світлодіодом ХРЕ, який має сфокусований промінь, застосовується при дальньому освітленні, світить метрів на 50.
Харчується налобний ліхтарик від вбудованого акумулятора ємністю 1200 мАг, заряджається від USB. Може працювати до 8 годин при мінімальному світінні. У ліхтарику також вбудований сенсор – датчик руху. Вмикається датчик - натискаєте на кнопку та утримуєте 2-3 секунди, і ліхтар переходить у режим з датчиком руху.

Характеристики
- Матеріал корпусу гума
- Світлодіоди 1*XPE, 1*COB
- Яскравість COB 100%-350лм, 40%-150лм
- Яскравість XPE 100%-150лм, 40%-60лм
- Час роботи COB 100%-2,5год, 40%-5ч
- Час роботи XPE 100%-4год, 40%-8ч
- Режими роботи максимальний, економний
- Заряджання від USB
- Акумулятор вбудований на 1200 мАч
- Матеріал корпусу: Гума
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип живлення: Акумулятор
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Вага | 97 г |
Час роботи | 4 година |
Кріплення | Ремінець |
Матеріал корпусу | Метал і пластик |
Особливості ліхтаря | Пилостійкий |
Режими роботи ліхтаря | Середній, Максимальний |
Світловий потік | 350 лм |
Стан | Новий |
Тип діода | COB |
Тип заряду | USB, Від мережі |
Тип лампи | Світлодіодна |
Тип живлення | Акумулятор |
Тип ліхтаря | Налобний |
- Ціна: Ціну уточнюйте