
- Немає в наявності
- Код: 103817
Вішалка стійка для одягу Double Pole 8019-2F
1 075,38 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Вішалка для одягу стане незамінною і ваші речі будуть завжди в ідеальному стані та на своєму місці. Дві полички з ґратами якими оснащена стійка дозволить вам скласти речі, які неможливо повісити на тремпеля. Вішалка мобільна, оскільки оснащена коліщатками, і ви легко зможете її пересувати в зручне для вас місце.
Характеристики:
- Габаритні розміри: 146*110*35.
- Максимальне навантаження: 30 кг.
- Матеріал: метал, пластик.
- Вага: 5.5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Double Pole |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 1460 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
- Ціна: 1 075,38 ₴




