
-30%
- Готово до відправки
- Код: 103848
Аппарат для приготування оладок панкейків RAF R 510 млинниця електрична 1600W Чорна
1 255,71 ₴
879 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
ШВИДКИЙ І ПРОСТОЙ:
Апарат для оладок швидко нагрівається, він готує маленькі млинці всього за 1-2 хвилини. Крім того, машина дуже компактна та зручна у зберіганні.
АНТИПРИГАРНА ПОВЕРХНЯ
Пластини для приготування їжі мають антипригарне покриття, яке легко чистити.
КІЛЬКА БЛІНЧИКІВ
Машина готує до 4 маленьких міні-оладок за партію товщиною 1 см і діаметром 10 см. Дітям сподобаються ці милі та смачні дитячі млинці.
ВЕСЕЛІ БЛІНЧИКИ
Міні-млинці ідеально підходять для сніданку, закусок, десертів та багато іншого. Будьте винахідливими з начинкою.
ДОКЛАДНИЙ ПОДАРУНОК
Відмінний подарунок на день народження, свято та багато іншого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Млинниця |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Розмір випечених виробів | 8 см |
| Кількість випечених виробів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Система блокування ручок | Так |
- Ціна: 879 ₴





