
- Немає в наявності
- Код: 103954
Тепловентилятор керамічний RAF 1187 портативний 1800 Вт
1 355,71 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Тепловентилятор RAF 1187 Дуже стильний, сучасний, оригінальний дизайн, і в той же час простий в експлуатації. Завдяки впровадженню нових технологій збільшено пропускність корисного об'єму повітря, що, у свою чергу, сприяє швидкому обігріву приміщення (при дотриманні правил експлуатації), це новий бренд на українському ринку, компанія цінує свою назву і тому корпус та начинка виконані з високоякісних матеріалів.
Головні переваги:
- корпус виконаний з термостійкого, міцного пластику;
- світловий індикатор;
- аварійне відключення під час падіння;
- термостат;
- запобіжник від перегріву,
- 3 режими роботи

Характеристики:
- Тип -кімнатний обігрівач
- Площа обігріву - до 25 кв.м
- Потужність -1800 Вт
- Нагрівач -кераміка
- Напруга -220-240В
- Управління - механічне
- Корпус-поворотний, 90 градусів
- Колір Білий
- Розміри упаковки -190*170*252мм
- Виробник - Китай
Комплектація:
- Тепловентилятор
- Інструкція
- Заводська упаковка
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Регулювання швидкості | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 355,71 ₴






