
- Немає в наявності
- Код: 103959
Тепловентилятор електричний HELMUT 1188
1 498,57 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Тепловентилятор електричний поворотний 90° HELMUT-1800W- Це хіт сезону 2022 року, дуже стильний, сучасний, оригінальний дизайн і водночас простий в експлуатації.
Завдяки впровадженню нових технологій збільшено обсяг корисного повітря, що пропускається, що в свою чергу сприяє швидкому обігріву приміщення (при дотриманні правил експлуатації)
Особливості:
- корпус виконаний з термостійкого, міцного пластику;
- запобіжник від перегріву, за рахунок обертання на 90 градусів та керамічного нагрівального елемента забезпечує рівномірну подачу гарячого повітря та скорочує час на обігрів приміщення,
- 3 режими роботи
- світловий індикатор;
- термостат

Характеристика:
- Тип -кімнатний обігрівач
- Площа обігріву – до 25 кв.м
- Потужність - 1800 Вт
- Напруга - 220-240В
- Нагрівач - кераміка
- Корпус - поворотний, 90 градусів
Комплектація:
- Тепловентилятор керамічний;
- Інструкція;
- Заводська упаковка.
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HELMUT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 1 498,57 ₴




