
- В наявності
- Код: 104314
Машинка для стрижки VGR V-278 (6 насадок)
Ціну уточнюйте
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Машинка для стрижки волосся VGR V-278, Professional, з 6 насадками і LED-дисплеєм, є передовим рішенням для точного і зручного використання. Забезпечена акумулятором, вона забезпечує свободу руху без необхідності підключення до мережі.
З LED-дисплеєм і шістьма насадками різних довжин, ця машинка підходить для різноманітних стилів стрижки. Професійний рівень якості та точності роблять її ідеальним інструментом для створення модних зачісок у затишку вашого будинку.
Переваги:
- LED-дисплей.
- Акумуляторна батарея.
- Професійна якість.
- Свобода руху.
- Зручність використання.
- 6 насадок.

Характеристики:
- Тип товару: тример для стрижки / тример для бороди
- Акумулятор ємністю: 2000 мАг
- Час заряджання: 2,5 години
- Час роботи акумулятора: 180 хвилин;
- Вага: 0,408 кг;
- Напруга: 110-240В, 50/60Гц
- Живлення: акумулятор
- Матеріал: Пластик
- Колір: золотий
Комплектація:
- Машинка для стрижки волосся VGR V-278
- Насадки 6 шт
- USB-кабель для заряджання
- Чиста щітка
- Посібник з експлуатації
- Упаковка
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість установок довжини | 7 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.6 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте






