
- В наявності
- Код: 104563
Полиця для взуття Shoe rack (4 полиці, 12 пар)
Ціну уточнюйте
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Полиця для взуття Shoe Rack& - просте рішення для зберігання Вашого взуття! Полиця спеціально сконструйована для зручного та безпечного зберігання взуття всіх розмірів. На ній легко можна розмістити все взуття для сучасної сім'ї, а саме до 12 пар!
Полку для взуття Shoe Rack зручно використовувати для великої кількості взуття вдома, на дачі або в громадському місці. Відкрита конструкція полиці сприяє зручному доступу та гарному провітрюванню взуття. Виготовлена із міцного високоякісного матеріалу: сталеві трубки + пластиковий каркас. Під час складання, для більш щільного прилягання деталей, допускається використання гумового молотка або іншого інструменту, який не зашкодить поверхні виробу.
Полиця розбірна завдяки чому можна зібрати дві окремі полиці на дві полиці.
Характеристики:
- Висота: 64 см;
- Ширина: 64 см;
- Глибина: 19 см;
- Вага: 1 кг;
- Максимальна кількість ярусів: 4;
- Тип опор: ніжки;
- Місткість: до 12 пар взуття
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик, метал |
- Ціна: Ціну уточнюйте




