
- Немає в наявності
- Код: 104592
Апарат для приготування бургерів RAF R.666
1 431,34 ₴
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
- +380 (66) 746-34-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис
Апарат для приготування бургерів RAF R.666. Компактний прилад призначений для швидкого та зручного приготування бургерів.
Особливості:
- Простота очищення.
- Рівномірний розподіл тепла.
- Непригораюче покриття.
- Потужність приладу — 600 Вт.
Характеристики:
- Бренд: RAF
- Модель: R.666
- Тип: прилад для приготування бургерів
- Потужність: 600 Вт
- Матеріал корпусу: пластик
- Нелипка поверхня, що легко миється
- Верхня поверхня для обсмажування: антипригарна
- Індикатор увімкнення/вимкнення
- Розмір: 13 x 14 x 20 см
- Вага: 1.42 кг
- Колір: червоно-чорний
Увага! Чому ми?
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Варіант установки | Настільний |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита, Сендвіч панелі |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42 |
| Ширина | 130 |
| Індикатор нагрівання | True |
| Захист від перегрівання | True |
| Тип нагрівної поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Знімні нагрівні пластини | True |
- Ціна: 1 431,34 ₴








