
- Немає в наявності
- Код: 104881
Полиця для взуття 8948-12 Метал
1 038,46 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Органайзер для взуття на двері Просто корисно. Складна підвісна етажерка на двері для зручного зберігання до 36 пар взуття. 12 компактних полиць, що кріпиться на двері без додаткових інструментів, легко знімається. Його можна повісити на двері, закріпити в коморі чи шафі.
Матеріал-залізо, міцне та довговічне, гладке та ніжне, стійке до дощу та іржі, антикорозійне та високостабільне.
Багатофункціональність — поперечка збоку полиці для взуття для підвішування парасольок, сумок через плече та інших універсальних речей.
Універсальність — не просто полиця для взуття, її також можна використовувати як сушарку, полиці-органайзери, стелажі для зберігання тощо.
Велика місткість — на кожному поверсі можна розмістити 3 пари взуття, чого вистачить всій родині, щоб у будинку був порядок.
Розмір - Розмір після завершення встановлення складає: 180*55*19 см
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 12 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Полиці | метал |
- Ціна: 1 038,46 ₴






