
- Немає в наявності
- Код: 105008
Керамічний обігрівач баштового типу JL NIVA KPT-2000
2 998,33 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Керамічний обігрівач баштового типу JL NIVA KPT-2000 - дуже ефективні, тому що працюють у режимі безперервного обігріву (тоді як багато масляних радіаторних електрообігрівачів регулярно відключаються для запобігання перегріву внутрішніх). елементів та зовнішньої поверхні).
Також завдяки струменю повітря, що нагнітається, тепловентилятори забезпечують більш рівномірну температуру в різних частинах приміщення.
Особливості:
● Тепловентилятор баштового типу JL NIVA KPT-2000 дозволяє обігріти приміщення до 25 м. кв., при цьому працюючи з потужністю в 1000.
● У моделі передбачено термостат, дозволить уникнути перегріву пристрої і, як?наслідок, виникнення пожежонебезпечної ситуації. Він забезпечує підтримання температури на заданому рівні протягом протягом часу використання.
● Обігрівач має три режиму обдування – холодний, теплий і гарячий.
● Він також оснащений регульованим термостатом і захистом від перегріву.
● Належачи до ряду керамічних тепловентиляторів, він також оснащений довговічним нагрівальним елементом, представленим у вигляді керамічних пластин.Це означає, що такий обігрівач екологічно чистий і безпечний.
● Дана модель приладу оснащена міцною і надійною системою відключення при випадковому його перекиданні, а також має функцію кручення на 90'.

Характеристики:
● Бренд: NIVA.
● Модель: KPT-2000.
● Тип: Керамічний обігрівач.
● Потужність: 1000-2000 Вт.
● Тип управління: Механічне.
● Тип установки: Підлоговий.
● Тип нагрівального елемента: Керамічний.
● Площа обігріву: 25 кв.м.
● Тип джерела енергії: Електричний.
● Напруга мережа: 220/230 В.
● Матеріал: Пластик.
● Колір: Сірий.
● Висота: 57 см.
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
- Ціна: 2 998,33 ₴




