
- Немає в наявності
- Код: 105009
Тепловентилятор DSP KD3006 керамічний з термостатом 2000 Вт
1 165 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Електричний тепловентилятор DSP KD-3006 – це пристрій, що нагріває приміщення шляхом активного пропускання великого об'єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора. Цей тепловентилятор є більш ефективним у приміщеннях площею до 20 квадратних метрів. Нагрівальний елемент швидко досягає необхідної температури, а вентилятор запобігає перегріву.
Особливості:
● Висока потужність
● Можливість обігріву великих площ

Характеристики:
● Країна-виробник: Китай
● Виробник: DSP
● Потужність: 2000 Вт
● Управління: Механічне
● Тип установки: Підлоговий
● Джерела живлення: Електромережа
● Площа обігріву: 20 кв.м
● Матеріал корпусу: Пластик
● Колір: Білий
● Розміри: 21*14,3*28,3 см
Комплектація:
● Тепловентилятор DSP KD-3006
● Оригінальна упаковка
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 283 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 143 мм |
- Ціна: 1 165 ₴






