
- Немає в наявності
- Код: 105010
Керамічний портативний обігрівач DSP KD3007
1 415 ₴
- +380 (66) 746-34-99Vodafone

Електричний обігрівач вентилятор DSP KD 3007 - прилад, що обігріває приміщення за рахунок інтенсивного безперервного пропускання великого об'єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора.
Використання тепловентилятора найбільше обґрунтовано в приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка комфортних температур, але потребують швидкого їх досягнення.
Нагрівальний елемент швидко досягає робочої температури, а примусове нагнітання повітря забезпечує його швидшу циркуляцію в об'ємі приміщення.
Особливості:
● З портативним тепловентилятором KD 3007 ви приносите тепло в навколишнє середовище.
● Тепловентилятор ідеально підходить для використання в невеликих приміщеннях, таких як майстерні, гаражі, підвали, будівельні майданчики або складські приміщення.
● Управління здійснюється за допомогою двох поворотних перемикачів. З їх допомогою ви включаєте потужність нагріву і регулюєте термостат, що плавно регулюється.
● З KD 3007 ви створюєте комфортне тепло без вихлопних газів і дратівливих проблем з паливом.

Характеристики:
● Бренд: DSP.
● Тип: Керамічний тепловентилятор.
● Тип керування: Механічне.
● Вид нагрівального елемента: Керамічний.
● Живлення: Мережа 220-240В 50/60 Гц.
● Потужність: 1500 Вт.
● Режими роботи: 2.
● Ручка для перенесення: Так.
● Світловий індикатор: Так.
● Захист від перегріву: Так.
● Вбудований плавкий запобіжник: Так.
● Терморегулятор: Ступінчастий.
● Площа приміщення, що рекомендується: 15 кв.м
● Матеріал корпусу: Термостійкий пластик.
● Колір: Сірий.
● Розміри: 23 x 17 x 12 см.
● Вага: 1.3 кг.
Комплектація:
● Портативний керамічний тепловентилятор KD3007
● Інструкція
● Заводська упаковка.
- Швидко відправляємо
- Доставка по всій Україні
- Без попередньої оплати (оплата при отриманні)
- Вирішуємо всі проблеми клієнта
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 283 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 143 мм |
- Ціна: 1 415 ₴





