Такого обману я ще не бачила. прислали стелаж над пральною машинкою без однієї трубки, зв'язулися з продавцем і з менеджером, тільки одні обіцянки. Просили фото стелажа, скинули, сказали відправлять новою почтою. Після цього не має ні якої відправки і не відповідають на телефон, скидають звонок. Як після цього можна вірити цієї компанії.
Такого обману я ще не бачила. прислали стелаж над пральною машинкою без однієї трубки, зв'язулися з продавцем і з менеджером, тільки одні обіцянки. Просили фото стелажа, скинули, сказали відправлять новою почтою. Після цього не має ні якої відправки і не відповідають на телефон, скидають звонок. Як після цього можна вірити цієї компанії.
Руль працює...дитина задоволена