Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,
оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Zipp
+380 (68) 851-29-22
Kyivstar
+380 (66) 746-34-99
Vodafone
Відгуки про компанію Zipp
Впсиль К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Татьяна С.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар прийшов, при першому огляді наче все добре. Павер банк з 68% Підключила телефон , зарядило відсотків на 10 і все павер банк на 0. Це пічалька повна🤦. Зарядила його на 100, підключаю телефон ,заряд 67% на павербанку 88%, Ну думаю ладно , наче не погано, перевірим далі. 97% на павербанку 67% 97%на павербанку 48% 70% на павербанку 0% І знову печалька. От яких 10 разів може бути мова 🙆 ,три з половиною , про ноут навіть не перевіряла. Є фото але не розумію як сюди додати🫣 Зараз такий час на разі, так купила за акційною ціною але якщо він у вас зламаний чі бракований, пишіть тоді що він зі знижкою і попереджайте покупців. Купляла дитині в гуртожиток, добре що перевірила, немає слів. Поставила 2 зірочки бо хоть щось працює і не знаю навіть на скільки його вистачить.
Каріна Б.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила товар 2.12.2025, зконтактували зі мною 3.12.25 з приводу товара, переговорили з приводу замовлення, зеленого хагі вагі не виявилося запропонували інші варіанти, я сказала через кілька хвилин передзвоню і скажу точно, я почала дзвонити на що звісно трубку не брали кілька разів, я відписала в промі який саме вибираю товар, мені передзвонили, ок домовилися, далі наступило 5.12.25 я перепитала коли буде відправка, повідомили "вибачте за затримку завтра буде відправка" тобто в суботу, ну ок. Звісно в суботу ніхто не відправив, думаю ну ладно почекаю, мало лі що там у них. В понеділок по обіді з'являється в НП номер накладної і пише "до оплати 80 грн" що я замовлення оформила з доставкою смарт. Дзвоню по номеру щоб уточнити такі невідповідності, ніхто два рази слухавку не брав - може у них коньок такий незнаю, далі я їм написала на промі, теж тиша у відповідь, потім через годин 4-6 задзвонила їм ще раз - тиша. Ну я написала на промі в підтримку з скрінами підтвердженнями і через певний час мене продавець запитав чи змінилося- я відписала так змінилося. Я звикла якщо замовляю товар то і відправляють вчасно та без таких невідповідностей як виявилися і без її виправлень. Але мусила дзвонити писати і настоювати на своєму. З приводу товару питань немає, дитина задоволена, чудово. А ось кліентоорієнтовність майже відсутня. Написала все як є. Можливо вони змінять своє ставлення тоді для інших клієнтів буде чудово. Дякую за увагу
Товар прийшов, при першому огляді наче все добре. Павер банк з 68%
Підключила телефон , зарядило відсотків на 10 і все павер банк на 0. Це пічалька повна🤦.
Зарядила його на 100, підключаю телефон ,заряд 67% на павербанку 88%,
Ну думаю ладно , наче не погано, перевірим далі.
97% на павербанку 67%
97%на павербанку 48%
70% на павербанку 0%
І знову печалька.
От яких 10 разів може бути мова 🙆 ,три з половиною , про ноут навіть не перевіряла.
Є фото але не розумію як сюди додати🫣
Зараз такий час на разі, так купила за акційною ціною але якщо він у вас зламаний чі бракований, пишіть тоді що він зі знижкою і попереджайте покупців.
Купляла дитині в гуртожиток, добре що перевірила, немає слів.
Поставила 2 зірочки бо хоть щось працює і не знаю навіть на скільки його вистачить.
Замовила товар 2.12.2025, зконтактували зі мною 3.12.25 з приводу товара, переговорили з приводу замовлення, зеленого хагі вагі не виявилося запропонували інші варіанти, я сказала через кілька хвилин передзвоню і скажу точно, я почала дзвонити на що звісно трубку не брали кілька разів, я відписала в промі який саме вибираю товар, мені передзвонили, ок домовилися, далі наступило 5.12.25 я перепитала коли буде відправка, повідомили "вибачте за затримку завтра буде відправка" тобто в суботу, ну ок. Звісно в суботу ніхто не відправив, думаю ну ладно почекаю, мало лі що там у них. В понеділок по обіді з'являється в НП номер накладної і пише "до оплати 80 грн" що я замовлення оформила з доставкою смарт. Дзвоню по номеру щоб уточнити такі невідповідності, ніхто два рази слухавку не брав - може у них коньок такий незнаю, далі я їм написала на промі, теж тиша у відповідь, потім через годин 4-6 задзвонила їм ще раз - тиша. Ну я написала на промі в підтримку з скрінами підтвердженнями і через певний час мене продавець запитав чи змінилося- я відписала так змінилося. Я звикла якщо замовляю товар то і відправляють вчасно та без таких невідповідностей як виявилися і без її виправлень. Але мусила дзвонити писати і настоювати на своєму. З приводу товару питань немає, дитина задоволена, чудово. А ось кліентоорієнтовність майже відсутня. Написала все як є. Можливо вони змінять своє ставлення тоді для інших клієнтів буде чудово. Дякую за увагу
Плитка нормальна,а чемоданчики ніякі
Сушарка для взуття сподобалась. Дякую.
Все чудово, гарно дякую
Чесні та ввічливі продаці