Товар не відповідає характеристикам, які були заявлені в оголошенні. Замість заявлених 120 хв роботи фактично пропрацювала лише 15 хв. Акумулятор розрядився до 50% і машинка перестала працювати. В описі вказано, що машинка для стрижки волосся та бороди. Проте в технічних характеристиках самого товару (в інструкції) вказано, що машинка лише для стрижки бороди. Товар повернути не вдалося. оскільки був в використанні. Не раджу даного продавця.
Євгеній Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валерия
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Денис П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Елена Б.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар Отриманий не в тій комплектації, що зазначена в описі Довго відправляли Один з товарів мав незначні пошкодження, які можна виправити самостійно, але неприємний осад залишився Не рекомендую продавця
Ирина П.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Прислали браковану ручку, пишу за обмін, ігнорують, більше тут не замовляю, краще не пошкодувати грошей і купити кращу якість.
Владимр Л.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар відправили вчасно, але не той, що замовив. Помилку виправили оперативно. Помилитися може кожен,але не всі визнають це.Дякую за оперативність.Приємно було мати справу.
Товар не відповідає характеристикам, які були заявлені в оголошенні. Замість заявлених 120 хв роботи фактично пропрацювала лише 15 хв. Акумулятор розрядився до 50% і машинка перестала працювати. В описі вказано, що машинка для стрижки волосся та бороди. Проте в технічних характеристиках самого товару (в інструкції) вказано, що машинка лише для стрижки бороди. Товар повернути не вдалося. оскільки був в використанні. Не раджу даного продавця.
Товар Отриманий не в тій комплектації, що зазначена в описі
Довго відправляли
Один з товарів мав незначні пошкодження, які можна виправити самостійно, але неприємний осад залишився
Не рекомендую продавця
Прислали браковану ручку, пишу за обмін, ігнорують, більше тут не замовляю, краще не пошкодувати грошей і купити кращу якість.
Товар відправили вчасно, але не той, що замовив. Помилку виправили оперативно.
Помилитися може кожен,але не всі визнають це.Дякую за оперативність.Приємно було мати справу.
Аферисти
Аферисти
Аферисти